Polsko-Ukraiński Turniej Piłkarski StudentEuro 2013

Biuro Sportu UJ w ścisłej współpracy z Akademickim Związkiem Sportowym, Fundacją Perspektywy oraz z właściwymi ministerstwami Polski i Ukrainy organizuje Polsko-Ukraiński Turniej Piłkarski StudentEuro 2013.

To 4 edycja turnieju (poprzednie: Ukraina 2010: Kijów, Donieck, Charków, Lwów; Polska 2011 Gdańsk: Ukraina 2012: Kijów, Irpin) i duże wyróżnienie dla Uniwersytetu oraz wielka mobilizacja mocy.

Biuro Sportu UJ poszukuje „wolontariuszy", znających język ukraiński albo rosyjski albo angielski, dość dobrze znających Kraków, ze szczególnym uwzględnieniem … centr handlowych i centr kultury studenckiej i młodzieżowej. Ich zadaniem byłaby szeroko rozumiana „opieka" nad gośćmi z Ukrainy – zespołami piłkarskimi szkół wyższych.

Zapewniamy wyżywienie, gadżety zawodów oraz symboliczne wynagrodzenie (płatne z puli środków AZS-umowa zlecenie).

Mamy 6 zespołów z Ukrainy: 4 męskie i 2 żeńskie, które wezmą udział w zawodach.

Ideą naszą jest to, by każdy zespół miał 2 opiekunów, którzy będą im w miarę swoich możliwości, umiejętności i czasu towarzyszyli podczas pobytu w Krakowie.

Turniej odbywa się w dniach 19-23 czerwca, przy czym 19 to tylko wieczorne przywitanie i konferencja techniczna, na której zostaną przedstawione szczegóły pobytu, zawodów itd.

Spotkanie „wolontariuszy" planujemy w najbliższy piątek 14 czerwca o godzinie 10:00 w Biurze sportu UJ – lub w razie pięknej słonecznej pogody – na dziedzińcu przed wejściem.

Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny z Dariuszem Mazurem (telefon: 501 681 555 lub stacjonarny 12 623 44 80). Ewentualnie można się stawić wprost na spotkaniu w piątek 14 czerwca.

Drużyny z Ukrainy.

sport, studia, katedra zarządzania w turystyce

Data opublikowania: 11.06.2013