BIHAPI 2015

BIHAPI 2015 - nagrody rozdane!

W czwartek (18 lutego) podczas gali finałowej w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa poznaliśmy zwycięzców trzeciej edycji konkursu BIHAPI. W wydarzeniu wzięło udział wielu znamienitych gości. Spósród nadesłanych 145 pomysłów, 56 prototypów jury nagrodziło 10 projektów.

BIHAPI to konkurs na stworzenie nowych, innowacyjnych aplikacji na urządzenia mobilne przy wykorzystaniu otwartych danych publicznych. To trzecia edycja konkursu, organizowanego przez Orange Polska przy współpracy samorządów: Warszawy, Gdańska i Poznania. W tym roku po raz pierwszy dołączyły miasto Kraków oraz województwo małopolskie. Łączna pula nagród to ponad 60 tys. zł.

Nasi studenci: p. Waldek Ignaciuk oraz Karol Wilczek wraz ze studentem Politechniki Warszawskiej p. Łukaszem Ławniczakiem zdobyli nagrodę Orange - za aplikację Rowerem po Krakowie.

Chapeau bas!

Data opublikowania: 21.02.2016