Gratulacje dla p. mgr Evgeniyi Prikhodko

Z ogromną radością informujemy, że praca magisterska Pani Evgeniyi Prikhodko, pt. „Potencjał rozwoju turystyki muzycznej w Polsce na przykładzie koncepcji platformy internetowej GoForMusic" napisana pod kierownictwem dr Jacka Gancarczyka, decyzją Kapituły Konkursu zdobyła III nagrodę główną w IX edycji Konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój" na najlepszą pracę magisterską dotyczącą konkurencyjności Polski.

Konkurs, organizowany przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego oraz Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A., Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i Polską Organizację Turystyczną, służy popularyzacji tematyki gospodarczej promocji Polski w świecie, wśród studentów, grona akademickiego i szeroko rozumianej opinii publicznej.

Konkurs objęty jest Honorowym Patronatem Ministra Gospodarki, Ministra Spraw Zagranicznych, Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministra Infrastruktury i Rozwoju, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytutu Adama Mickiewicza.

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 10 grudnia 2015 r. o godz. 11.00 w Sali Senatu Uniwersytetu Warszawskiego, Pałac Kazimierzowski w Warszawie, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, podczas Konferencji „Nauka – innowacyjność – promocja. Wyzwania dla nauki w budowaniu konkurencyjnej gospodarki".

Data opublikowania: 23.11.2015