Wezyr Holidays - spotkanie informacyjne na temat szkoleń, praktyk i pracy

Sekcja Karier UJ oraz firma Wezyr Holidays zaprasza na spotkanie informacyjne na temat projektu nieodpłatnych szkoleń skierowanych przede wszystkim do studentów i absolwentów turystyki i rekreacji. W pierwszych miesiącach 2015 roku firma przeprowadzi bezpłatne, dwudniowe szkolenia dla Rezydenta Turystycznego oraz Animatora Czasu Wolnego - uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu, a dla najlepszych będzie oferta płatnych staży i możliwość udziału w rekrutacji  oraz pracy za granicą z biurem Wezyr Holidays.

6 listopada 2014r. (czwartek)

godz. 10:00-11:00

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, ul. Łojasiewicza 4

sala 0.302 na parterze

W pierwszych miesiącach 2015 roku firma przeprowadzi bezpłatne, dwudniowe szkolenia dla wszystkich zainteresowanych studentów i absolwentów turystyki i rekreacji:

Kurs Rezydenta Turystycznego:
- na czym polega praca rezydenta oraz pilota wycieczek;
- jakie wymagania musi spełniać osoba chcąca podjąć pracę;
- gdzie szukać pracy i jak przygotować się do procesu rekrutacji;
- ile zarabia rezydent/pilot wycieczek;
- regulacje prawne oraz organizacja pracy;
- wykłady, warsztaty, ćwiczenia oraz casting;
- kariera rezydenta w biurze podróży Wezyr Holidays.

Kurs Animatora Czasu Wolnego
- jak zostać animatorem czasu wolnego i pracować  w wakacje w ciepłych krajach;
- czym jest animacja;
- jak animować;
- szkolenie z doświadczoną kadrą + casting;
- ćwiczenia, wykłady oraz warsztaty;
- kariera animatora w biurze podróży Wezyr Holidays.

Wezyr Holidays  jest prężnie działającą marką na polskim rynku turystycznym od 1999 roku. Jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który istnieje na szczeblu międzynarodowym od ponad 20 lat. W roku 2013 do Wezyr Holidays dołączyła kolejna słynna marka Coral Travel, która specjalizuje się w organizacji egzotycznych i luksusowych wakacji dla najbardziej wymagających. W ciągu roku w firmie pracuje około 30 animatorów w klubach familijnych oraz ponad 90 rezydentów, między innymi w Turcji, Grecji, Egicie, Tajlandii oraz Maroko.

Data opublikowania: 25.10.2014