TCUS 2014 Summer School at NCKU - Tajwan

Przedstawiamy ofertę NCKU, z którym Uj ma podpisaną umową o współpracy.  Poniższa oferta nie jest zawarta w umowie, ale rozsyłana do partnerów. UJ zrewanżuje się tym samym. Mimo że to jest wyjazd poza umową UJ pokryje jednemu studentowi koszty przelotu, wypłaci 1 dietę dojazdową i zapewni ubezpieczenie w Ergo Hestia Business & Travel. Pozostałe koszty ponosi student.  Możemy wysłać więcej studentów ale już bez anulowania czesnego ze strony NCKU ani sfinansowania podróży przez UJ.

O wyjazd na warunkach ulgowych mogą się ubiegać studenci UJ , którzy w momencie starania się o wyjazd są na:

• II roku studiów I stopnia,
  • I roku studiów II stopnia,
  • II-IV roku jednolitych studiów magisterskich,
  • I-III roku studiów III stopnia.

UJ nie stawia ograniczeń dla studentów, którzy chcą wyjechać na własny koszt. Mogą się starać indywidualnie bez składania dokumentów aplikacyjnych w DWM.

Zgłoszenia będą przyjmowane w DWM, pok. 8B.

Należy złożyć następujące dokumenty:

• Zgoda dyrektora instytutu na staranie się studenta o wyjazd do NCKU ze wskazaniem dat w których wyjazd miałby nastąpić, wyrażona na zgłoszeniu kandydata - w jęz. polskim. Obowiązuje takie samo zgłoszenie jakie dotyczy pracowników naukowych ale nie jest wymagana informacja o wspólnych badaniach ani deklaracja środków jednostki na pokrycie kosztów pobytu gości.
  • List motywacyjny w jęz. polskim;
  • Zaświadczenie o statusie studenta w UJ (kierunek i rok studiów) - w jęz. polskim
  • Zaświadczenie o średniej ważonej ocen ze wszystkich lat studiów (co najmniej 4.0) - w jęz. polskim
  • Rekomendacja pracownika naukowego – w j. polskim
  • Zaświadczenie o poziomie znajomości języka angielskiego na poziomie B2-C1

Decyzja o wyborze studenta, który otrzyma zniżkę kosztów zapadnie w UJ 23 kwietnia.

/documents/6192704/6473250/TCUS-2014.pdf

/documents/6192704/6473250/Zg%C5%82oszenie_wb.rtf