Otwarte Mistrzostwa Uniwersytetu Jagiellońskiego w narciarstwie alpejskim

Biuro Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza do wzięcia udziału w Otwartych Mistrzostwach Uniwersytetu Jagiellońskiego w narciarstwie alpejskim, które zostaną rozegrane w dniu 17 stycznia 2014 r., na stoku Kaniówka w Białce Tatrzańskiej.

Do wzięcia udziału uprawnieni są studenci, doktoranci, pracownicy Uniwersytetu Jagiellońskiego (także Collegium Medicum) oraz ich małoletnie dzieci (do lat 12).

Zgłoszenia do zawodów winny być dokonane osobiście (lub poprzez przedstawiciela ustawowego) nie później, niż do dnia
10 stycznia 2014 roku, do godziny 15:30 w Biurze Sportu UJ, ul. Piastowska 26 d. (Biały Domek).

KARTA ZGŁOSZENIOWA - zobacz.

Planowane jest rozegranie dwóch punktowanych zjazdów slalomu i dwóch zjazdów slalomu giganta zaliczanych do punktacji w dwuboju.

Będą prowadzone następujące punktacje:

- studentek

- studentów

- pracownic

- pracowników

- seniorek +45 lat

- seniorów +45

- dziewczynek do lat 12

- chłopców do lat 12

Zwycięzcy otrzymają okolicznościowe puchary, dyplomy i nagrody zaś wszyscy uczestnicy pamiątkowe gadżety.

Dodatkowo Organizator w ramach opłaty wstępnej tj. 75 zł zapewnia transport na trasie Kraków – Białka Tatrzańska (stok Kaniówka) – Kraków, karnet na wyciąg (10 zjazdów), udział w piątkowym Apres Ski, udział w ceremonii mistrzostw, koszulka zawodów.

Każdy z uczestników Mistrzostw będzie mógł wziąć udział w całodniowym sobotnim Apres Ski na stoku, podczas którego raczyć będzie się można kiełbaską z rożna i gorącą herbatką.

PROGRAM MISTRZOSTW - zobacz.

REGULAMIN OMUJ - zobacz.

Osoby, które wezmą udział w OMUJ i nie wystartują w zawodach, będą zobowiązane do opłacenia swojego transportu i startu na zawodach w cenie rynkowej tj. 200 zł (za wyjątkiem przypadków szczególnych: kontuzja, choroba etc.).

Klasyfikacja OMUJ w narciarstwie alpejskim jest zaliczana do punktacji Uniwersyteckiej Ligi Sportowej.

Videorelacja z ubiegłorocznych Mistrzostw: