Ocena zajęć dydaktycznych w semestrze letnim roku akademickiego 2012/2013

Szanowni Państwo,

Zachęcam gorąco do oceny zajęć dydaktycznych, w których Państwo uczestniczyliście w semestrze letnim roku akademickiego 2012/2013. Ankiety do oceny powróciły z Pegaza do sytemu USOS, co sprawia, że dotarcie do nich jest łatwe, a wypełnianie zapewnia ochronę danych studenta. Identyfikacja osoby wypełniającej ankietę wymaga procedur prawnych, które nigdy dotąd nie musiały być stosowane. Ankiety można będzie wypełniać w okresie od 27 maja do 14 lipca br.

Wyniki ankiet mają przełożenie na jakość dydaktyki. Ważna jest świadomość po stronie nauczycieli akademickich, że również są oceniani, a po stronie studentów, że mogą wyrazić swoją opinię.

Nie zmarnujmy tej szansy i nie pozwólmy, aby opinię społeczności kształtowała garstka osób ze skrajnymi ocenami. Nauczyciele akademiccy najwyżej ocenieni są nagradzani przez Władze Uczelni, natomiast z osobami, które mają niskie oceny rozmawia Pan Dziekan, sugerując plan poprawy ich dydaktyki. Jeśli program nie przynosi skutku, pracownik może być odsunięty od prowadzenia zajęć dydaktycznych.

Proszę więc o rzetelne wypełnianie ankiet.

Serdecznie pozdrawiam,
Dr hab. Tadeusz M. Ostrowski