Akademickie Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej

Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Jagiellońskiego i Biuro Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego po raz ósmy  z rzędu zapraszają na „Półfinał C" Akademickich Mistrzostw Polski w piłce nożnej mężczyzn, które są eliminacją do Finału Akademickich Mistrzostw Polski.

Obiekty Centrum Rozwoju Com Com Zone (ul. Ptaszyckiego 6) oraz KS Hutnik Kraków w dniach 27-30 maja 2013 r. będą arenami zmagań 12 zespołów z Polski południowo-wschodniej, które pretendują do miana najlepszej piłkarsko reprezentacji uczelnianej w Polsce.

Drużyny, które zagrają w krakowskim turnieju uzyskały awans poprzez eliminacje przeprowadzone przez środowiskach AZS Rzeszowa, Lublina, Kielc i Krakowa, ich skład poznamy 23 maja 2013 r.

Podczas trzech dni zawodów, na czterech murawach piłkarskich rozegranych zostanie 20 meczy. Do ścisłego Finału awansują bezpośrednio cztery zespoły z naszej strefy.

Obiekty sportowe, na których będą toczyły się rozgrywki AMP:

Boiska sportowe Centrum Rozwoju Com Com Zone, ul. Ptaszyckiego 6.

Stadion Miejski Hutnik Kraków, ul. Ptaszyckiego 4,

PROGRAM MISTRZOSTW- zobacz.

REGULAMIN TECHNICZNY- zobacz.

REGULAMIN OGÓLNY - zobacz.

Komunikat nr 1 - zobacz.

Komunikat nr 2 - zobacz.

Grupy eliminacyjne - zobacz.

Piłkarski kodeks etyczny - zobacz.

Serdecznie zapraszamy środowisko akademickie do wspierania i kibicowania!

Data opublikowania: 28.05.2013