Stażysta poszukiwany

KZT poszukuje STAŻYSTY

Do czarnej roboty przy:

- promocji Katedry i prowadzonych przez nią studiów (m.in. współtworzenie materiałów promocyjnych, współprowadzenie kampanii promocyjnych, współorganizacja eventów promocyjnych)

- organizacji IV Konferencji Młodzi o Sporcie 2016 oraz wydziałowego Dnia Sportu (we współpracy z KNMS UJ oczywiście)

- wyszukiwaniu praktyk i konferencji studenckich

- być może prowadzonych pracach naukowych (research assistance)

- innych różnych żmudnych i pracochłonnych zadaniach na wczoraj

Oczekuje się więc:

- motywacji i chęci, rzetelności i inicjatywy, a nawet kreatywności

- obsługi Worda, Excela, chęci nauki obsługi innych programów informatycznych, pojęcia o innych niż Facebook mediach społecznościowych

- chęci nauki obsługi kamery

- zainteresowania procesem i narzędziami promocji

- logicznego myślenia, zdolności do analizy i syntezy, poprawnego wysławiania w mowie i piśmie

- dyspozycji czasowej w wymiarze około 2 dni tygodniowo, aczkolwiek niekoniecznie regularnie i niekoniecznie w biurze, w okresie do ustalenia (tzn. około 3 miesięcy – z grubsza od zaraz do połowy/końca czerwca)

Oferujemy natomiast niewiele:

- możliwość nauczenia się czegoś

- certyfikat o wartości sentymentalnej

- opiekę wymagającej doktor ekonomii

Śmiałków prosimy o wysłanie CV na adres: karolina.nessel@uj.edu.pl w terminie do 10 kwietnia. CV powinno mieścić się na 1 stronie. Na tej stronie proszę też zmieścić krótkie (maksymalnie 500 znaków) uzasadnienie, czemuż właśnie Ciebie mamy wybrać.

Data opublikowania: 02.04.2017