MOST 2016

 

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

Drogie Doktorantki, Drodzy Doktoranci,

serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w Programie Mobilności Studentów i Doktorantów MOST. Program ten umożliwił dotychczas ponad 10 tysiącom osób skorzystanie z możliwości, jaką jest wyjazd na semestr lub cały rok akademicki na inną uczelnię w kraju. Oferta Programu sukcesywnie zwiększa się – obecnie obejmuje 29 polskich uczelni, a studenci każdego stopnia studiów mogą wybierać spośród kilku tysięcy kierunków i specjalności.

Rekrutacja do udziału w Programie – wyjazd na semestr letni roku akademickiego 2016/2017 – rozpoczęła się 31 października i potrwa do 30 listopada.

Chętni powinni odwiedzić stronę internetową Programu www.most.amu.edu.pl, zajrzeć na jego profil na portalu Facebook https://www.facebook.com/programmost2000 lub skorzystać z pomocy, jaką służy Uczelniany Koordynator – mgr Agnieszka Piziak (tel. 12 663 3953, e-mail: agnieszka.piziak@uj.edu.pl). Zapraszam także do zapoznania się z informacjami dot. udziału w Programie zamieszczonymi na stronie Działu Nauczania UJ http://www.dn.uj.edu.pl.

 

Z poważaniem

Prof. dr hab. Armen Edigarian

Prorektor UJ ds. dydaktyki

 

W załączeniu przesyłam również krótką broszurę informującą o Programie:

 

Data opublikowania: 10.11.2016
Osoba publikująca: Karolina Nessel