Katedra Zarządzania w Turystyce w międzyuczelnianym Konsorcjum

Miło jest nam poinformować, że nasza Katedra weszła z ramienia UJ do międzyuczelnianego Konsorcjum (wraz z Politechniką Warszawską, Politechniką Gdańską oraz Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu), którego koordynatorem jest Orange Polska.

Znalezione obrazy dla zapytania orange

W ramach Konsorcjum będziemy realizować wspólne projekty mające na celu m.in. budowanie interdyscyplinarnych zespołów studenckich, rozwój kompetencji informatycznych, a także inne działania wpisujące się w nurt budowy społeczeństwa informacyjnego i inteligentnych miast (Smart City).

Do tej pory udało nam się zainicjować projekt pod roboczą nazwą „ePionier", w którym nasi studenci wspólnie ze studentami z uczelni partnerskich, przygotowali 5 rozwiązań informatycznych, których prezentacja nastąpi 18 października br., (najprawdopodobniej) w Ministerstwie Cyfryzacji RP.