Śląski marketing meczu piłkarskiego: Ruch - Legia od kulis

Spotkanie odbędzie się 28 października 2015 r. w sali 0.304 początek o godzinie 11:00.

Podczas meczu Ruchu Chorzów z Legią Warszawa, odbyły się uroczystości związane z obchodami 80lecia stadionu Ruchu Chorzów przy ulicy Cichej. Na ten mecz powrócił historyczny zegar Omega, a jedną z głównych atrakcji byli spikerzy posługujący się wyłącznie śląska gwarą. Wszystkie te zabiegi oraz atrakcyjny przeciwnik spowodowały, że mecz na stadionie Ruchu ogladał komplet publiczności.

O całym przedsięwzięciu opowiedzą nam śląscy spikerzy tego meczu:

Jakub CUBE Kurzela - właściciel firmy zajmującej się event marketingiem "Cube - Art" , z wykształcenia aktor, człowiek orkiestra, najbardziej charakterystyczny spiker piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy. Podczas jubileuszowej XV Konferencji "Bezpieczny Stadion" a także Gali Fair Play,
Kuba Kurzela (Ruch Chorzów) wraz z Andrzejem Sługockim (Piast Gliwice) i Sławomirem Jasitczakiem (GKS Bełchatów) zostali uhonorowani jako najlepsi spikerzy Ekstraklasy sezonu 2014/2015"

Adam HAZOK Zajączkowski - doktorant Politechniki Częstochowskiej, absolwent Szkoły Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego oraz Politechniki Śląskiej. Wielki fan sportu i jego organizowania, zawodowo szeroko się udziela w sporcie wszelakim, w swoim CV może się pochwalić dwukrotnym członkostwem w zarządzie największego AZS- u w Polsce - KU AZS Uniwersytetu Śląskiego. Obecnie współpracuje z klubami sportowymi w Częstochowie, gdzie świadczy przede wszystkim usługi spikera (w ubiegłym sezonie był spikerem AZS SSA Częstochowa w Plus Lidze) można go usłyszeć także podczas meczy siatkarskiego GKS - u Katowice w Krispol 1 lidze. Na Ruchu jako spiker zadebiutował meczem z Legią w tym sezonie.

Przedsmak tego co czeka nas na spotkaniu: