Gala Absolwentów Katedry Zarządzania w Turystyce UJ 2014

Jesteśmy przekonani, że Jubileusz 650-leca UJ to dobry moment przywołania wspomnień pięknych lat studenckich. Dlatego też serdecznie zapraszamy Wszystkich Absolwentów Katedry Zarządzania w Turystyce UJ na ponowne spotkanie w murach naszej szacownej Alma Mater.

10 maja 2014 roku proponujemy naszym Absolwentom przyłączenie się do głównych obchodów Jubileuszu  (uczestnictwo we Mszy Świętej w Katedrze Wawelskiej; asysta przy uroczystym przemarszu Orszaku Akademickiego z Katedry na Wawelu ulicami Krakowa do Audytorium Maximum).

Potem zaś, zapraszamy na spotkanie w gronie Absolwentów Katedry w budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Będzie oficjalnie: wykład Jacka Panka "Sukces w turystyce" oraz mniej oficjalnie: wspomnienia, networking, bufet. Wreszcie, wieczorem, w klubie B4 (ul. Bracka 4) zabawa do białego rana  - jak to tylko studenci bawić się potrafią!

Zapraszamy Was z osobami towarzyszącymi na całość lub tylko część obchodów. Bardzo prosimy o deklerację uczestnictwa poprzez FORMULARZ.

Bardzo prosimy o przekazanie tego zaproszenia Państwa znajomym z roku. Niech Wasza obecność, Wasze wspomnienia i Wasze plany nadadzą barw temu historycznemu dla UJ dniu.

Plan obchodów 650-lecia UJ oraz Gali Absolwentów KZT:

Uroczyste obchody 650 -lecia UJ

• 8:45-9:00 - Złożenie kwiatów na grobach założycieli UJ - Króla Kazimierza Wielkiego i Władysława Jagiełły oraz Królowej Jadwigi w Katedrze Wawelskiej
  • 9:00 -10.00 - Katedra Wawelska -Msza święta koncelebrowana przez Metropolitę Krakowskiego ks. Kardynała Stanisława Dziwisza w intencji społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • 10.15-11:30 - Uroczysty przemarsz  Orszaku Akademickiego z Katedry na Wawelu ulicami Krakowa do Auditorium Maximum
  • 12:00-15:00 - Uroczyste posiedzenie Senatu Uniwersytetu Jagiellońskiego w Auditorium Maximum

Spotkanie w gronie Absolwentów KZT

• 16:00- 19:30  Katedra Zarządzania w Turystyce, sala 0.304: część oficjalna,  wykład Jacka Panka „Sukces w turystyce", prezentacje wybranych Absolwentów, networking, wspomnienia i plotki, bufet (składka: 50 zł od osoby)
  • 20.00 B4-  Impreza w Klubie B4 na Brackiej 4 (wstęp bezpłatny, konsumpcja płatna indywidualnie)

Składkę prosimy wpłacać na konto:

• 94 1240 4722 1111 0000 4856 6759 (Pekao SA)
  • z dopiskiem w tytule przelewu: KZT, zlec. 2000792.
  • Wydział Zarządzania i Kominikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • 31-007 Kraków, ul Gołębia 24
  • ważne: osoby, które chcą otrzymać fakturę, przed wpłatą proszone są o wysłanie maila z danymi do faktury na adres malowy: barbara.klapa@uj.edu.pl z kopią wiadomości: małgorzata.cholewa@uj.edu.pl

Gdybyście chcieli wykorzystać tę okazję, by zaprezentować nam wszystkim swoje osiągnięcia (niekoniecznie zawodowe) - prosimy o kontakt z nami: kzt@uj.edu.pl