Wygrana naszych studentów

Studenci SUM Zarządzania w Turystyce UJ wygrali pobyt w Kurdystanie - fragment nagrodzonego projektu

Z przyjemnością i dumą informujemy, iż zespół naszych studentów II roku SUM Zarządzania w Turystyce wygrał międzynarodowy konkurs "Strategia marketingowa miasta Erbil. Stolica Turystyki Krajów Arabskich w roku 2014". Nagrodą w tym konkursie jest tygodniowy pobyt w stolicy Kurdystanu- Erbilu.

Ekipa w składzie: Ciszek Marta, Gudyma Anastazja, Kamińska Ilona, Kolanowska Emilia, Manyło Denis, Ryszka Agnieszka, Sprynca Paulina pracowała pod kierownictwem dr Marty Najdy-Janoszki.

Przedstawienie projektu oraz wręcznie nagród zwycięzcom przez Konsula Generalnego Kurdystanu pana Ziyad Raoof KRG odbędzie się 24 pażdziernika 2013 w czasie naszej wewnętrznej inauguracji roku akademickiego. Zapraszamy więc serdecznie ekipę zwycięzców, kibiców i cała społeczność KZT.

zarządzanie + turystyka + pasja = sukces = studia UJ

przez studia do sukcesu