Lidia Wandas

2009: mgr Zarządzania w Turystyce Uniwersytetu Jagiellonskiego

2010: właścicielka firmy 5 Events

 

5 Events  specjalizuje się w kompleksowej organizacji  ślubów za granicą, podróży romantycznych oraz wyjątkowych sesji fotograficznych dla Par. Jesteśmy jednym z wiodących organizatorów turystyki  zajmujących się ślubami za granicą.
W naszej ofercie ślubnej znajdują się: Grecja (Santorini, Kos, Rodos, Kreta), Włochy (Toskania, Sycylia), Chorwacja (Region Split, Trogir oraz Dubrovnik ), Malta, Cypr, Wyspy Kanaryjskie - Teneryfa, Dominikana, Bali, Nepal a oferta stale się powiększa. Śluby za granicą to realizacja marzeń dla zakochanych, którzy wymarzyli sobie bajkową scenerie plaż, tarasów widokowych oraz innych wspaniałych i romantycznych miejsc.

O sobie:
Dziś mam ogromną przyjemność w pracy z Młodymi Parami pełnymi marzeń, szczęścia i miłości. Studia były strzałem w 10 i wymarzonym kierunkiem. Choć na liście przyjętych znalazłam się z numerem ostatnim jestem ogromnie szczęśliwa, że trafiłam właśnie pod skrzydła Katedry Zarządzania w Turystyce na Uniwersytecie Jagiellońskim i mojej Promotor Profesor Małgorzaty Bednarczyk, która zawsze wspierała  naszą grupę, popierała naszą pracę, dając możliwości jednoczesnego studiowania dziennie i realizowania naszych wyjazdów, bez których dziś
byłoby ciężko. Praca za granicą, w kilku regionach turystycznych dla jednego z największych i najbardziej znanego biura pozwoliła na zdobycie wiedzy, doświadczenia, poznania kultur oraz specyfiki danych krajów oraz ich regionów. To był szalony czas (i nadal trwa, choć studia się skończyły...:)) pracy, studiów dziennych, wyjazdów, imprez. Połączenie pracy zawodowej z pasją  to jedno z największych marzeń, które udało się zrealizować. To wspaniałe móc pomagać spełniać marzenia ludzi pełnych optymizmu, miłości, szczęścia, otwartych na nowe wyzwania i świeże pomysły.

Kochani studenci: życzę Wam, by poprzez marzenia, studia, karierę realizować siebie. Zadajcie sobie pytanie co chcecie w przyszłości robić? Warto marzyć. Wymyślajcie biznesy, w które niech nawet pół swiata nie wierzy, a niektórzy znajomi będą pukać Was w głowy, wymyślajcie nisze i wkładajcie serce w to, co robicie.... praca, praca, praca długimi latami. Warto czekać,  bo rozkręcanie własnych marzeń to ciężka praca i długa, powolna walka, która warta jest Waszej enegrii.... Niech się dzieje co najlepsze dla Was! Powodzenia:)

Lidia Wandas


www.jedziemynawakacje.pl
www.slubzagranica.info